AG Home MADISON WHITE POLER 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
AG Home MADISON WHITE POLER 60x120
Gres MADISON WHITE, to gres polerowany, który zwraca swoją szczególną uwagę swoim niepowtarzalnym marmurem. Nada wnętrzu elegancji z dodatkiem luksusu. Jego wyjątkowy, ozdobny wzór możemy wykorzystać w wielu wnętrzach, zarówno tych minimalistycznych oraz klasycznych. Sprawdzi się w łazienkach, kuchniach jak i na zewnątrz– jest mrozoodporny. Gres jest łatwy w utrzymaniu czystości w czystości. Produkt jest rektyfikowany, dlatego każda płytka jest regularna i ma ten sam wymiar.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Madison |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | 4 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 1 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | nie dotyczy |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI II |
| Waga opakowania | 28 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.