AG Home MILD SABBIA 600x175x8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MILD SABBIA 600X175 KLINKIER
Inspiracją do powstania kolekcji Mild marki A&G Home by Cerrad była naturalna deska podłogowa z jej ponadczasowym stylem i naturalną kolorystyką. Takie połączenie pozwoli z łatwością stworzyć przytulną i ciepłą przestrzeń w naszym wnętrzu. Wytrzymała płytka klinkierowa nadaje się nie tylko do wnętrz, ale również na zewnątrz.
| Producent | A&G Home by Cerrad |
| Kolekcja | Mild |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| Rodzaj | klinkier |
| Powierzchnia | gładka |
| Powłoka | matowa |
| Tonalność | tak |
| Inspiracja | drewno |
| Wymiary | 17,5x60cm |
| Grubość | 0,8 cm |
| Pakowanie | 1,05 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 10 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | na zewnątrz/wewnątrz |
| Waga opakowania | 19,25 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.