AG Home Nature Moka 20x120 mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NATURE MOKA 20x120
Kolekcja NATURE, która naśladuje naturalne drewno, posiada rektyfikowane krawędzie. Można ją stosować zarówno na podłogach, jak i ścianach, wewnętrznie oraz zewnętrznie.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Nature |
| Przeznaczenie | Podłoga, ściany |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | mat |
| inspiracja | drewno |
| wymiary | 20x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,68 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Waga opakowania | 32 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.