Domino SENJA POLER 59,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SENJA 59,8x59,8
Stwórz wnętrza pełne klasy wykorzystując kamień - naturalny, ponadczasowy element, który inspirowany jest pięknem natury. Kolekcja SENJA od polskiego producenta Tubądzin doskonale oddaje tę estetykę.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Senja |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Poler |
| Odporność na ścieranie |
|
| Antypoślizgowość | Nie dotyczy |
| Wygląd | Marmur |
| Wymiary | 598 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.79 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 33.95 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.