Tubądzin BRECCIA FARA IVORY STR 274,8x119,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRECCIA FARA IVORY STR 274,8X119,8
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Breccia Fara |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres nieszkliwiony (UGL), Barwione w masie |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | R10 B |
| Wygląd | Naturalne, Struktura, Kamień |
| Wymiary | 2748 x 1198 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Pakowanie | 3,29 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 47,95 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.