Tubądzin MASSA LISTWA ŚCIENNA 59,8x6,2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MASSA LISTWA ŚCIENNA 59,8X6,2
Kamień – pomysł na miejski minimalizm. Ozdobne listwy – element dodający klasycznej formy. Z tą kolekcją tworzysz wnętrze tak, jak chcesz.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Massa |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 598 x 62 mm |
| Grubość | 21 mm |
| Pakowanie | 0,19 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Mrozoodporność | Nie |
| Waga opakowania | 4,4 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.