Tubądzin PATAGONIA Naturale SAT STR 119,8X59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PATAGONIA NATURALE SAT STR 119,8X59,8
Wielkoformatowa płytka ścienno-podłogowa wykonana w technologii sensory 3D Tubądzin
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | PATAGONIA NATURALE |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | S3D |
| Odporność na ścieranie | III |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Naturalne, Nowoczesne, Kamień, Kolory Ziemi, Odcienie beżu i brązu |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 27,2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.