Tubądzin PIETRA CONVESSA MAT STR 59,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PIETRA CONVESSA MAT STR 59,8X59,8
Kolekcja wyprodukowana w technologii Sensory 3D, przenoszącej nas w nowy wymiar odbioru, angażując zmysły w sposób dotąd nieuchwytny.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Pietra Convessa |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | III |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Marmur |
| Wymiary | 598 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,79 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 33,7 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.