Tubądzin RIVER CLIFF LIGHT GREY STR 119,8x119,8
brak towaru
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RIVER CLIFF LIGHT GREY STR 119,8X119,8
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | River Cliff |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R10 B |
| Wygląd | Naturalne, Struktura, Kamień, Monokolor |
| Wymiary | 1198 x 1198 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Pakowanie | 2,88 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 43,2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.