Tubądzin TERI IVORY SAT STR 79,8X79,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TERI IVORY SAT STR 79,8X79,8
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Teri |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | S3D |
| Powierzchnia | Satyna |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 798 x 798 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,27 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 25,9 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.