Tubądzin TERI SOFT LINE B 119,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TERI SOFT LINE B 119,8X59,8
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Teri |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | S3D |
| Powierzchnia | Satyna |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 0,71 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 12,9 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.