Tubądzin TORANO Grey MAT 79,8x79,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TORANO GREY MAT 79,8X79,8X0,8
Zachwyć się prostotą i niepowtarzalną strukturą kolekcji Torano, inspirowaną przetartym betonem. Ponadczasowe wzornictwo i klasyczne połączenia kolorystyczne to esencja minimalizmu w czystej postaci.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Torano |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R10 B |
| Wygląd | beton |
| Wymiary | 798 x 798 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.27 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 24.7 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.