Tubądzin TORANO HEX 1 Mozaika Gresowa 34,3X29,7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TORANO HEX 1 MOZAIKA GRESOWA 34,3X29,7
Zachwyć się prostotą i niepowtarzalną strukturą kolekcji Torano, inspirowaną przetartym betonem. Ponadczasowe wzornictwo i klasyczne połączenia kolorystyczne to esencja minimalizmu w czystej postaci.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Torano |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Lappato + Mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień, Geometryczne |
| Wymiary | 343 x 297 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 11 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 15,05 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.