AG Home Atelier Juta 20x120 mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ATELIER JUTA 20x120
Kolekcja Atelier od A&G Home by Cisa Ceramiche wyróżnia się wyrazistym wzorem drewna i naturalną, subtelną paletą barw. Płytki Atelier idealnie komponują się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi, rustykalnymi aranżacjami. Dzięki rektyfikacji, gres można układać na cienkich fugach. Ponadto, płytki są mrozoodporne, co czyni je doskonałym wyborem do zastosowań zewnętrznych – na balkonach, tarasach czy na elewacjach.
Atelier jest dostępne w trzech odcieniach: Juta, Tabacco i Cuoio. Każdy kolor charakteryzuje się aż 35 różnymi wzorami, minimalizując powtarzalność motywów.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Atelier |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | mat |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | drewno |
| wymiary | 20x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 27,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.