AG Home Atelier Tabacco 20x120 mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ATELIER TABACCO 20x120
Kolekcja Atelier od A&G Home by Cisa Ceramiche wyróżnia się wyrazistym wzorem drewna i naturalną, subtelną paletą barw. Płytki Atelier idealnie komponują się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi, rustykalnymi aranżacjami. Dzięki rektyfikacji, gres można układać na cienkich fugach. Ponadto, płytki są mrozoodporne, co czyni je doskonałym wyborem do zastosowań zewnętrznych – na balkonach, tarasach czy na elewacjach.
Atelier jest dostępne w trzech odcieniach: Juta, Tabacco i Cuoio. Każdy kolor charakteryzuje się aż 35 różnymi wzorami, minimalizując powtarzalność motywów.
| Producent | A&G Home by Cisa Ceramiche |
| Kolekcja | Atelier |
| Przeznaczenie | kuchnia, łazienka, salon, korytarz, obiekty handlowe, obiekty biurowe |
| Rodzaj | płytka gresowa |
| Powłoka | matowa |
| Powierzchnia | gładka |
| Kolor / wzór | brązowy |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Inspiracja | Drewno |
| Rektyfikacja | Tak |
| Wymiary | 200x1200 mm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Pakowanie | 1.44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Zastosowanie | na zewnątrz/wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 23,33 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.