AG Home Cardigan Gris 62x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CARDIGAN GRIS MAT 62X120
Szukasz eleganckiego i uniwersalnego wykończenia wnętrza? Postaw na płytki gresowe Cardigan marki A&G HOME! Imitujące kamień płytki w formacie 62x120 cm zachwycają gładką, matową powierzchnią i rektyfikowanymi krawędziami. Mrozoodporność i dostępność dwóch kolorów (Cardigan Beige i Cardigan Gris) sprawiają, że płytki te idealnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i kuchni czy łazience.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Cardigan |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | matowa |
| tonalność | tak |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 62x120cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,49 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | IV |
| Waga opakowania | 37 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.