AG Home CASPIAN rocker grey 60x60
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CASPIAN GREY ROCKER 60X60
Caspian grey jest płytką imitującą beton. Posiada format 60x60, który idealnie sprawdzi się w salonie. Jest mrozoodporna oraz retyfikowana.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Caspian |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | rocker |
| ilość twarzy | 4 |
| inspiracja | beton |
| wymiary | 60x60 cm |
| grubość | 0,85 cm |
| pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 28 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.