AG Home CORATO AZZURRO 60x60 POŁYSK
Wystaw opinię o produkcie
Płytki gresowe Corato Azzuro w połysku to doskonały wybór, jeśli marzysz o stylowej i eleganckiej przestrzeni w swoim domu. Dzięki ich imitacji kamienia i marmuru, wniosą one do Twojego wnętrza luksusowy charakter i naturalny urok. Te płytki są nie tylko piękne, ale także trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, łazience, jak i innych pomieszczeniach. Odkryj Corato Azzuro i stwórz wyjątkową aranżację, która przyciągnie uwagę każdego gościa Płytki ceramiczne Corato znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, nadają się na podłogi, ściany i elewacje.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
-
Półpaleta 60x80 do 300kg 150,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: AGH000684
Opis produktu
CORATO AZZURRO 60x60 POŁYSK
Płytki gresowe Corato Azzuro w połysku to doskonały wybór, jeśli marzysz o stylowej i eleganckiej przestrzeni w swoim domu. Dzięki ich imitacji kamienia i marmuru, wniosą one do Twojego wnętrza luksusowy charakter i naturalny urok. Te płytki są nie tylko piękne, ale także trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, łazience, jak i innych pomieszczeniach. Odkryj Corato Azzuro i stwórz wyjątkową aranżację, która przyciągnie uwagę każdego gościa Płytki ceramiczne Corato znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, nadają się na podłogi, ściany i elewacje.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Corato |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | 9 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x60cm |
| grubość | 1 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt |
| Antypoślizgowość | nie dotyczy |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 30 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.