AG Home DEKAN JASNOSZARY 600x300x7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DEKAN JASNOSZARY 600x300x7
Dekan - Seria przepięknych płytek podłogowych imitujących drewno. Mnogość twarzy oraz mała powtarzalność wzoru zapewnia rewelacyjny efekt końcowy.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Dekan |
| Przeznaczenie | łazienka, salon, taras |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | struktura |
| powłoka | matowa |
| inspiracja | drewno |
| kolor/wzór | szary |
| wymiary | 300x600 mm |
| grubość | 7 mm |
| Pakowanie | 1.44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 8 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 25 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.