AG Home Detroit Metal Brown 60x120 lapatto
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DETROIT METAL BROWN 60x120 LAPPATO
Detroit Metal – Wszystkie wariacje zachwycającego metalu. Detroit Metal świętuje dramatyczne efekty i różnorodność barw, które pojawiają się w trakcie naturalnego procesu starzenia metalu. Dzięki swojej odważnej, przyciągającej wzrok estetyce, ta metalowa kolekcja do zastosowań ściennych i podłogowych idealnie pasuje do wnętrz o miejskim i przemysłowym charakterze. Płytki z metalicznym wykończeniem dostępne są w bogatej palecie wykończeń, od szorstko szlifowanej stali, przez postarzany brąz, po zardzewiałą blachę. Ta różnorodność doskonale harmonizuje z każdym stylem wnętrza i dekoracji, dodając życia przestrzeniom, które łączą elegancję z elementem zaskoczenia.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Detroit |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | lappato |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Waga opakowania | 27,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.