AG Home Detroit Metal Taupe 60x120 lapatto
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DETROIT METAL TAUPE 60x120 LAPPATO
Detroit Metal – Odwzorowuje urok metalu w pełni jego wariacji. Detroit Metal to efekt i różnorodność barw, które pojawiają się w trakcie naturalnego procesu starzenia metalu. Z jej odważną estetyką przyciągającą wzrok, ta seria metalowych płytek ściennych i podłogowych doskonale komponuje się z wnętrzami o miejskim i industrialnym stylu. Płytki z metalicznym efektem są dostępne w różnorodnych wykończeniach – od szorstko szlifowanej stali, przez starzony brąz, aż po zardzewiałą blachę. Ta różnorodność świetnie współgra z każdym typem wnętrza i dekoracji, nadając życie przestrzeniom, które łączą elegancję z niespodzianką.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Detroit |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | lappato |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | nie dotyczy |
| Waga opakowania | 27,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.