AG Home DINO gem black 60x120
Wystaw opinię o produkcie
Dino Black Gem 60x120-płytki czarny kamień to interesująca odsłona gresów na ściany i podłogi o imitacji ponadczasowego kamienia naturalnego jakim jest marmur, na niezwykłym czarnym tle. Piękno jakie oddaje nam kolekcja daje nam nieskończone możliwości aranżacyjne. Gresy Dino Black Gem 60x120 o imitacji kamienia to ekskluzywny materiał.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
formaty od 80cm
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: PLY-POL-AGH-000016
Opis produktu
DINO BLACK GEM 60X120
Dino Black Gem 60x120-płytki czarny kamień to interesująca odsłona gresów na ściany i podłogi o imitacji ponadczasowego kamienia naturalnego jakim jest marmur, na niezwykłym czarnym tle. Piękno jakie oddaje nam kolekcja daje nam nieskończone możliwości aranżacyjne. Gresy Dino Black Gem 60x120 o imitacji kamienia to ekskluzywny materiał, który nadaje stylu, klasy i elegancji tworząc niepowtarzalne pełne szyku wnętrze. Płytki te świetnie zaaranżują się na dużych przestrzeniach tworząc, dzięki wspaniałemu użyleniu wspaniałą dekorację każdego pomieszczenia oraz nadając mu charakteru i wytworności. Płytki Dino Black Gem występują w formacie 60x120 cm i są rektyfikowane co oznacza idealnie proste krawędzie, dzięki czemu możemy uzyskać efekt jednolitej powierzchni.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Dino |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | gem |
| ilość twarzy | 7 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 29,8 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.