AG Home Domin Perla 33,3x55
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DOMIN PERLA 33,3X55
Hiszpańska kolekcja Domin od A&G Home to płytki ścienne inspirowane betonem. Dostępne w dwóch odcieniach szarości - Perla i Marengo - sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Cztery rodzaje dekoracji urozmaicą i ożywią każdą łazienkę. Wymiary płytek: 33,3x55 cm.
| producent | AG HOME |
| Kolekcja | Domin |
| Powierzchnia | Gładka |
| Powłoka | Matowa |
| Wymiary | 33,3x55 cm |
| Grubość | 9 mm |
| ilość sztuk w opakowaniu | 10 szt |
| Rektyfikacja | Nie |
| Mrozoodporność | Nie |
| Pakowanie | 1,84 m2 |
| Waga opakowania | 28 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.