AG Home DYNAMIC HAYA 20x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DYNAMIC HAYA 20X120
Gres szkliwiony DYNAMIC HAYA od Ecoceramic to płytka ceramiczna inspirowana dębem weneckim. Wymiary 20x120 cm idealnie imitują naturalne drewno, a postarzany design nadaje elegancji. Uniwersalność gresu pozwala na zastosowanie go zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Różnorodna grafika płytek otwiera szerokie możliwości aranżacyjne.
Matowa powierzchnia płytki nie odbija światła, co czyni ją idealną na podłogi w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Gres matowy doskonale sprawdza się w wielu aranżacjach, tworząc przytulne wnętrze. Dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania czystości – na matowych płytkach nie widać smug.
Wytrzymały gres porcelanowy o niskiej nasiąkliwości wodnej nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Dynamic |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | struktura |
| powłoka | matowa |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | drewno |
| wymiary | 20x120 cm |
| grubość | 0,6 cm |
| Pakowanie | 2,16 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 9 szt |
| Mrozoodporność | Tak |
| Ilość twarzy: | 27 |
| Klasa ścieralności: | 4 |
| Waga opakowania | 32 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.