AG Home Fisto Carrara Rocker 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
AG Home Fisto Carrara Rocker 60x120
Gres Marmur Fisto Carrara Rocker 60x120 to płytki naśladujące elegancję naturalnego marmuru. Ta kolekcja oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne, wnosząc styl, klasę i elegancję do wnętrz. Gres imitujący kamień jest ekskluzywnym materiałem, który tworzy szykowne i wyjątkowe przestrzenie. Kontrastujące kolory użyte w wzorze dodają wnętrzom wyjątkowego charakteru i stanowią interesujący akcent dekoracyjny. Płytki te doskonale sprawdzą się zarówno w dużych lokalach, jak i w mniejszych pomieszczeniach, gwarantując udany projekt. Format 60x120 cm oraz rektyfikowane krawędzie umożliwiają stworzenie jednolitej, łatwej do utrzymania powierzchni.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Fisto Carrara |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | rocker |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 29.8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.