AG Home Fratto beige 60x120 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FRATTO BEIGE MAT 59,7X119,7
Płytki ceramiczne Cerrad by A&G Home inspirowane są wzorem betonu. FRATTO jest kolekcją płytek gresowych, dlatego mają szeroki zakres zastosowania. Płytki kolekcji FRATTO można ułożyć na podłodze oraz ścianie, wewnątrz, jak również na zewnątrz, ponieważ płytki są mrozoodporne. Idealnie się sprawdzą w Kuchni, Łazience, Salonie.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Fratto |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | matowa |
| kolor | beż |
| ilość twarzy | 12 |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 59,7x119,7cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Nasiąkliwość wodna | <0,1% |
| Siła łamiąca | >2000 N |
| Odporność na plamienie | Klasa 5 |
| Wytrzymałość na zginanie | >45 N/mm2 |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 27,3 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.