AG Home FRATTO Grafit LAP 1197x597x8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FRATTO GRAFIT LAP 59,7X119,7
Gresy Cerrad by A&G Home to płytki inspirowane naturą - wzorem kamienia i betonu. Dostępne w dwóch rozmiarach (59,7x59,7cm i 59,7x119,7cm), zachwycają czterema kolorami: Grys, Greige, Grafit i Bianco. Subtelne, połyskujące drobinki nadają im ekskluzywnego charakteru. Mrozoodporność płytek Fratto czyni je uniwersalnymi - idealnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu, na podłodze i ścianie. Będą ozdobą salonu, łazienki, kuchni, a nawet holu. Doskonale komponują się z płytkami drewnopodobnymi w różnych odcieniach.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Fratto |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | lappato |
| ilość twarzy | 11 |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 59,7x119,7cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI III |
| Waga opakowania | 27,3 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.