AG Home FRATTO GREIGE LAP 597x597x8 GRES
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FRATTO GREIGE LAP 59,7X59,7
Gresowe płytki Cerrad by A&G Home to kwintesencja elegancji i nowoczesnego designu. Inspirowane naturalnym kamieniem i betonem, dostępne są w dwóch wymiarach: 59,7x59,7cm i 59,7x119,7cm. Cztery warianty kolorystyczne – Grys, Greige, Grafit i Bianco – idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Delikatnie połyskujące drobinki na powierzchni płytek dodają im ekskluzywnego charakteru. Mrozoodporność sprawia, że gres Cerrad nadaje się zarówno do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Płytki te można układać na podłodze i ścianach, tworząc spójne aranżacje w salonie, łazience, kuchni czy holu. Doskonale komponują się z płytkami drewnopodobnymi w różnych odcieniach, dając mnóstwo aranżacyjnych możliwości.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Fratto |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | lappato |
| powłoka | matowa |
| ilość twarzy | 22 |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 59,7x59,7cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 szy |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 27,3 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.