AG Home FREISTIL Taupe 60x120 MAT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Freistil |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | mat |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 59,8x119,8 cm |
| grubość | 0,85 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Antypoślizgowość | R10 B |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 29,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.