AG Home GERMAN rocker grey 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GERMAN GREY ROCKER 60X120
Gres German Grey Rocker 60x120 zachwyca elegancją i uniwersalnością. Imitacja kamienia naturalnego wspaniale odnajdzie się w różnych aranżacjach, od klasycznych po nowoczesne. Płytki te sprawdzą się zarówno na dużych powierzchniach, jak i w małych domowych wnętrzach. Technologia ROCKER nadaje im wyjątkową strukturę, łączącą mat i połysk, co potęguje wrażenie realizmu i naturalnego piękna.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | German |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | rocker |
| ilość twarzy | 6 |
| inspiracja | beton |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 29,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.