AG Home KRYSTALLO GEM beige 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KRYSTALLO BEIGE GEM 60X120
Gres Krystallo Beige Gem w rozmiarze 60x120 to idealna propozycja na ściany i podłogi w Twoim domu. Płytki te zachwycają ponadczasowym wzorem imitującym marmur, łącząc w sobie wysoką jakość wykonania z wyjątkowymi walorami estetycznymi. Beżowa powierzchnia z brązowymi i rdzawymi akcentami do złudzenia przypomina naturalny kamień, a uniwersalny charakter kolekcji Krystallo pozwala na stworzenie stylowej aranżacji w każdym wnętrzu, niezależnie od preferowanego stylu. Wybierając gres Krystallo Beige Gem, masz pewność udanej kompozycji, która zachwyci Cię na lata.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Krystallo |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | gem |
| ilość twarzy | 5 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 29,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.