AG Home LUMAX BLACK 60x120 POŁYSK
Wystaw opinię o produkcie
Gresowe płytki Lumax Black czerpią inspirację z naturalnego marmuru. Dostępne w dwóch rozmiarach: 60x60 cm i 60x120 cm, nadają wnętrzom szyku i elegancji. Szkliwiona powierzchnia płytek z rdzawo-beżowymi żyłkami ociepla aranżację. Mrozoodporność płytek Lumax czyni je uniwersalnymi – sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Można je kłaść na podłodze i ścianach, w salonie, łazience, kuchni czy holu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
formaty od 80cm
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: AGH000307
Opis produktu
LUMAX BLACK POL 60X120
Gresowe płytki Lumax Black czerpią inspirację z naturalnego marmuru. Dostępne w dwóch rozmiarach: 60x60 cm i 60x120 cm, nadają wnętrzom szyku i elegancji. Szkliwiona powierzchnia płytek z rdzawo-beżowymi żyłkami ociepla aranżację. Mrozoodporność płytek Lumax czyni je uniwersalnymi – sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Można je kłaść na podłodze i ścianach, w salonie, łazience, kuchni czy holu.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Lumax |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | 3 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 59,7x119,7 cm |
| grubość | 1 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | nie dotyczy |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI III |
| Waga opakowania | 30 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.