AG Home LUMAX BLACK 60x60 POŁYSK
Wystaw opinię o produkcie
Gres Lumax Black czerpie inspirację z naturalnego marmuru, oferując elegancję w dwóch rozmiarach: 60x60 cm i 60x120 cm. Szkliwiona powierzchnia nadaje szyku, a rdzawo-beżowe żyłki ocieplają wnętrze. Mrozoodporność płytek czyni je uniwersalnymi - idealnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu, na podłodze i ścianach. Lumax Black to doskonały wybór do salonu, łazienki, kuchni i holu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
-
Półpaleta 60x80 do 300kg 150,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: AGH000305
Opis produktu
LUMAX BLACK 60x60 POŁYSK
Gres Lumax Black czerpie inspirację z naturalnego marmuru, oferując elegancję w dwóch rozmiarach: 60x60 cm i 60x120 cm. Szkliwiona powierzchnia nadaje szyku, a rdzawo-beżowe żyłki ocieplają wnętrze. Mrozoodporność płytek czyni je uniwersalnymi - idealnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu, na podłodze i ścianach. Lumax Black to doskonały wybór do salonu, łazienki, kuchni i holu.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Lumax |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | 6 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 59,7x59,7 cm |
| grubość | 1 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt |
| Antypoślizgowość | nie dotyczy |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI III |
| Waga opakowania | 30 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.