AG Home LUMIX SILVER GLOSSY 60X120 POŁYSK PROMOCJA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LUMIX SILVER GLOSSY 60X120
Płytka gresowa w połysku o wymiarach 120x60 cm, płytki idealnie sprawdzą się do kuchni, łazienki, a także na ścianę, to doskonały sposób na dodanie dodanie nowoczesnej elegancji i wyrafinowania do wnętrza. Płytki zapewniają płynny i luksusowe wykończenie zarówno ścian, jak i podłóg, co czyni je idealnym wyborem do każdego wysokiej klasy projektu.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Lumix |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | 3 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | - |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI III |
| Waga opakowania | 29 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.