AG Home MILD BEIGE 600x175x8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MILD BEIGE 600x175x8
Kolekcja Mild marki A&G Home by Cerrad czerpie inspirację z naturalnej deski podłogowej, łącząc ponadczasowy styl z ciepłą kolorystyką. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie stworzyć przytulną atmosferę we wnętrzu swojego domu. Płytki Mild dostępne są w szerokiej gamie barw, od delikatnej szarości Gris po ciemny brąz Mild Brown. Każdy kolor posiada 28 wariantów graficznych, co zapewnia wyjątkową estetykę i minimalizuje powtarzalność wzoru. Gres klinkierowy Mild sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, gwarantując trwałość i elegancję na lata.
| producent | A&G Home by Cerrad |
| Kolekcja | Mild |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, |
| rodzaj | klinkier |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | matowa |
| tonalność | tak |
| inspiracja | drewno |
| wymiary | 17,5x60cm |
| grubość | 8mm |
| ilość sztuk w opakowaniu | 10 szt |
| Rektyfikacja | Tak |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| zastosowanie | na zewnątrz/wewnątrz |
| Pakowanie | 1,05 m2 |
| Waga opakowania | 19,25 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.