AG Home Quarzo Bianco POL 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
QUARZO BIANCO POL 60X120
Gres Quarzo Bianco Poler 60x120 to płytka na ściany i podłogi wykonana z najwyższej jakości gresu. Niewychodząca z mody imitacja kamienia carraryjskiego w nieszablonowej odsłonie stanowi wspaniały element wykończeniowy każdej aranżacji. Płytki Quarzo Bianco prezentują wspaniałe białe tło, w które zostały wkomponowane liczne kolorowe użylenia dające jednocześnie efekt popękania. Płytki imitujące marmur to materiał, który zawsze pozostanie na czasie, dzięki czemu mamy gwarancję, iż nasze aranżacje będą ponadczasowe i trwałe. Kolekcja Quarzo to doskonała propozycja dla odważnych miłośników klasycznych wnętrz połączonych z oryginalnymi rozwiązaniami.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Quarzo |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | 6 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI II |
| Waga opakowania | 28 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.