AG Home Thomas Dark Grey MAT 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
THOMAS DARK GREY MAT 60X120
Płytki Thomas Dark Grey Matt 60x120- ciemnoszare lastryko to gresowe płytki stworzone na ściany i podłogi każdego wnętrza. Doskonała jakość konkurująca z fantastycznymi walorami estetycznymi pozwoli na stworzenie niebywałych aranżacji. Połączenie ponadczasowego stylu retro z nowoczesnym designem stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich koneserów tradycji połączonej z oryginalnymi trendami. Dominujący motyw terrazzo wyrażony poprzez bardzo drobne kamyczki porozrzucane na szarej powierzchni świetnie wpisze się w pomieszczenia takie jak kuchnie, łazienki, salony lub lokale usługowe dając wspaniały efekt wizualny. Płytki Thomas Dark Grey Matt 60x120 posiadają matową powierzchnię wykończenia oraz rektyfikowane krawędzie.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Thomas |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | matowa |
| ilość twarzy | 8 |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Waga opakowania | 28 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.