AG Home TIZZIANO IVORY LAP 119,8X119,8X0,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
AG Home TIZZIANO IVORY LAP 119,8X119,8X0,8
Płytki gresowe Tizziano to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie wprowadzić do swojego wnętrza niepowtarzalny urok i elegancję imitacji kamienia. Produkowane przez renomowaną firmę Tubądzin, te płytki łączą w sobie wysoką jakość wykonania z wrażeniem naturalnego kamienia. Gresowe płytki Tizziano w imitacji kamienia wyróżniają się nie tylko estetyką, ale również trwałością i łatwością utrzymania. Ich powierzchnia jest odwzorowaniem różnych rodzajów kamieni, co pozwala dopasować je do różnych stylów wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne.
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Tizziano |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powłoka | Lappato |
| ilość twarzy | Wzór stanowi losowo wybrany fragment grafiki |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 119,8x119,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Pakowanie | 2,88 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Klasa ścieralności | PEI V |
| Waga opakowania | 27,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.