AG Home Torino White 30X90 połysk GLAZURA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TORINO WHITE POŁYSK 30X90
Biała płytka ścienna Torino zachwyca połyskującą powierzchnią i uniwersalnym charakterem. Stanowi idealną bazę do stworzenia łazienki w dowolnym stylu – od nowoczesnego minimalizmu po klasyczną elegancję. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!
| Producent | AG HOME |
| Powierzchnia | Połysk |
| Materiał | Glazura |
| Wymiary | 90 cm x 30 cm |
| Grubość | 10 mm |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt |
| Pakowanie | 1,08 m2 |
| Waga | ok. 20 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.