AG Home Vivalto Moka 60x120 POLER
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VIVALTO MOKA 60x120 POLER
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Vivalto |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | poler |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | kamień |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 27,8 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.