Ecoceramic MARSHALL GOLD MAT 60x120
brak towaru
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ecoceramic MARSHALL GOLD MAT 60x120
| Producent | Ecoceramic - Hiszpania |
| Kolekcja | Marshall |
| Przeznaczenie | płytka podłogowo-ścienna |
| Wykończenie | Matowe |
| Powierzchnia | Struktura |
| kolor / wzór | biały, złoty, szary |
| Inspiracja | Marmur |
| Wymiary | 600Â x 1200 mm |
| Grubość | 10,5 mm |
| Pakowanie | 1.44 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Zastosowanie | WewnÄ…trz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Gatunek | I (Pierwszy) |
| Kształt | Prostokątna |
| Waga opakowania | 34 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.