Ecoceramic MARSHALL WHITE Poler 120x120
Wystaw opinię o produkcie
Płytki gresowe Marshall White Poler to doskonały wybór dla miłośników kamiennej estetyki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Skrzynia SLAB 280x120 + koszt palety kaucyjnej 1 400,00 zł
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: IMP-STANY-000273
Opis produktu
Ecoceramic MARSHALL WHITE POL 120x120
| Producent | Ecoceramic - Hiszpania |
| Kolekcja | Marshall |
| Przeznaczenie | płytka podłogowo-ścienna |
| Wykończenie | Polerowana |
| kolor / wzór | biały, szary |
| Inspiracja | marmur |
| Wymiary | 1200 x 1200 mm |
| Grubość | 10,5 mm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Gatunek | I (Pierwszy) |
| Kształt | Kwadrat |
| Waga opakowania | 28 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.