INFINITY CLOUDY ONYX GLOSSY 60x120
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CLOUDY ONYX POL 60X120
| producent | A&G Home |
| Kolekcja | Cloudy |
| Przeznaczenie | Salon, Kuchnia, Łazienka, Taras, Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| rodzaj | gres |
| powierzchnia | gładka |
| powłoka | połysk |
| ilość twarzy | wiele |
| inspiracja | marmur |
| wymiary | 60x120 cm |
| grubość | 0,9 cm |
| Pakowanie | 1,44 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Antypoślizgowość | nie dotyczy |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 28 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.