Korzilius ALAMI beige STR 119,8x19,0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odkryj Naturalne Piękno z Kolekcją Korzilius Alami
Kolekcja Korzilius Alami od Grupy Tubądzin wydobywa unikalny urok natury, zaklęty w drewnianych słojach, które od zawsze pobudzają wyobraźnię. Naturalne ciepło i żywa faktura drewna czynią te płytki materiałem, który pomimo zmieniających się trendów, pozostaje w czołówce najchętniej wybieranych wzorów. W najnowszej kolekcji płytek Korzilius, ciepło drewna harmonijnie łączy się z surowością chłodnego betonu, tworząc wzajemnie uzupełniające się kompozycje.
| producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Alami |
| Przeznaczenie | salonowe, łazienkowe, kuchenne |
| rodzaj | płytka podłogowa |
| powierzchnia | gładka |
| kolor / wzór | drewno, deska |
| tonalność | tak |
| wymiary | 1198x190 mm |
| grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,59 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Rektyfikowane | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Antypoślizgowość | R10 A |
| zastosowanie | na zewnątrz/wewnątrz |
| Gatunek | I (pierwszy) |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.