Cielo E Terra Beige MAT 119,8x119,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Beauty Garden to hołd dla przyrody i subtelnej zieleni – połączenie elegancji i naturalnego uroku.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Beauty Garfen |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Dekoracja |
| Wymiary | 598x1198mm |
| Grubość | 8mm |
| Pakowanie | 1,00 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność | - |
| Waga opakowania | 12,9kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.