FINESTRA WHITE 29,8X74,8 GAT.I GLAZURA PROMOCJA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TUBĄDZIN FINESTRA WHITE 29,8X74,8
Płytki Finestra White 29,8x74,8 są przeznaczona do kuchni i łazienek. Produkt wyróżnia się matową, gładką powierzchnią, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Płytki ścienne w białym kolorze cechują się niewrażliwością na zarysowania oraz wilgoć. Uniwersalny biały kolor sprawia, że płytki łatwo wkomponować w dowolną aranżację.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Finestra |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Matowa |
| Odporność na ścieranie | brak |
| Antypoślizgowość | brak |
| Wygląd | Beton |
| Wymiary | 748 x 298 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Pakowanie | 1.34 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Mrozoodporność | Nie |
| Waga opakowania | 23.30kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.