Ice White BRILLO 60x60 GAT. I Połysk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ICE WHITE BRILLO 60x60
| Producent | Prissmacer |
| Kolekcja | Ice |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Połysk |
| Odporność na ścieranie |
|
| Antypoślizgowość |
|
| Wygląd | Marmur |
| Wymiary | 60x60cm |
| Grubość | 8mm |
| Pakowanie | 1,44m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 26 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.