Masovia Bianco MAT 29,8x7,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MAZOVIA
Kolor jest w nas
Kolekcja MASOVIA to gama nasyconych głębokich kolorów od granatów, poprzez odcienie zieleni, turkus aż do głębokich rubinów czy słonecznych kolorów złamanej żółci.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Masovia |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia |
|
| Odporność na ścieranie |
|
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 298x78mm |
| Grubość | 10mm |
| Pakowanie | 0.79m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 34 |
| Mrozoodporność | - |
| Waga opakowania | 14.14 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.