Massa 274,8x119,8 Gat.1
Wystaw opinię o produkcie
Płytki Tubądzin Massa to uniwersalne, rektyfikowane płytki gresowe o matowym wykończeniu, inspirowane naturalnym kamieniem, dostępne w różnych rozmiarach, najczęściej w odcieniach beżowych. Charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, odpornością na uszkodzenia i łatwością w utrzymaniu czystości, co sprawia, że nadają się zarówno do wnętrz (łazienki, salony, kuchnie), jak i na zewnątrz (tarasy). Kolekcja charakteryzuje się wzorem imitującym kamień z żyłkami i przebarwieniami, co nadaje wnętrzom elegancki i naturalny charakter.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Skrzynia SLAB 280x120 + koszt palety kaucyjnej 1 400,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: TUB000450
Opis produktu
MASSA 274,8X119,8
Kamień – pomysł na miejski minimalizm. Ozdobne listwy – element dodający klasycznej formy. Z tą kolekcją tworzysz wnętrze tak, jak chcesz.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Massa |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień, Metaliczne |
| Wymiary | 2748 x 1198 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Pakowanie | 3,29 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 47,95 kg |
Atrybuty
Płytki ceramiczne - Aktualne
- Mrozoodporność Tak
- Gatunek I
- Rektyfikacja Inne
- Imitacja Inne
- Rodzaj materiału inne
- Wykończenie powierzchni Inne
- Kolor Beżowy
- Producent/Marka Ceramika Tubądzin
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.