Patagonia Naturale SAT STR 119,8x59,8x0,8 Gat.1
Wystaw opinię o produkcie
Patagonia Naturale od Ceramika Tubądzin to kolekcja płytek, która przenosi piękno dziewiczych krajobrazów Ameryki Południowej wprost do Twojego wnętrza. Inspirowana surowym urokiem gór Patagonii, łączy w sobie autentyczność naturalnego kamienia z nowoczesną estetyką wielkoformatowej ceramiki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
formaty od 80cm
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: TUB00633
Opis produktu
PATAGONIA NATURALE SAT STR 119,8X59,8
Wielkoformatowa płytka ścienno-podłogowa wykonana w technologii sensory 3D Tubądzin
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | PATAGONIA NATURALE |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | S3D |
| Odporność na ścieranie | III |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Naturalne, Nowoczesne, Kamień, Kolory Ziemi, Odcienie beżu i brązu |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 27,2 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.